| Saya_1767 a întrebat:

Voi cand obisnuiti sa impodobiti bradul? Si cum il impodobiti?
Eu sunt mai ciudatalaughingIl impodobesc mai mereu de la inceputul lui decembriebig grin

4 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Eu l-am impodobit deja.laughing

| ccrriissuux2 a răspuns:

Nu am o data fixa dar oricum dupa mos nicole.

nici cum il impodobesc nu e ceva planificat pun globuri, fontite si stelute de toate felurile, nu conteaza culoarea... a sa nu uitam de beteala... Orice as pune la final iasa ceva frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il impodobesc in fiecare an de ajunul Craciunului.
Ador atmosefera aia, cand impodobesc bradul cu parintii, ascult colinde, mananc cozonac cald si impopotonez toata casa love struck
Si in mod normal impodobesc bradul cu cele mai vechi globulete pe care le am. Adica, cu cele care au fost ale parintilor, bunicilor nu cu niste bucati de plastic nou cumparate fara nici o valoare sentimentala big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu împodobesc bradul pe 1 Decembrie, în sunet de colinde, din mai multe motive:
- pe 1 decembrie încep să se cânte colindele şi atmosfera e mai de sărbători dacă e şi bradul
-pe 2 decembrie e ziua mea de naştere :)
-mă bucur mai mult timp de bradul împodobit, pe care îl desfac după Sfântul Ion (onomastica fiului meu)
Vă aştept pe toţi pe http://www.lecturirecenzate.ro/ Mâine împodobesc şi acolo!