| Cookiee9712 a întrebat:

Voua de ce va este frica big grin?

Răspuns Câştigător
| Alexandruuu3 a răspuns:

laughingFoarte buna intrebarea in cazul barbatilor de femei rolling on the floor. Dar acum fara gluma mie unul nu imi este frica de nimic, in afara de faptul ca am rau de inaltime.

47 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De pierderea celor dragi.

| lol1232 a răspuns:

De caini rai de pe strada si mai ales de oamneni rai, obsedati... ti-e?

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

De brichete, viteza, prosti.

| cristianorudi7 a răspuns:

Sg lucru de care trebuie sa ne temem este insasi teama. funda plsssss

| Minks a răspuns:

Mi-e frica de prosti.

| GaBBiii a răspuns:

De Dumnezeubig grin

| Cretaker a răspuns:

>frica de Dumnezeu
>frica de sfarsitul lumii
>frica de moarte

ati pus-o.

| pwp a răspuns:

Paianjani, intuneric!

| Malvina24 a răspuns:

De Dumnezeu.

| yoo23 a răspuns:

Un pic de caini...si cam atatlaughing a si de spatii ff inchise cum ar fi sa fiu intr-un cosciug inchis ( cel mai mare cosmar al meu) sau intr-un tub dala...

| justagirlll a răspuns:

De paienjeni si insecte in general

| mmary a răspuns:

De paianjeni...:-s buna fratii mei...acum ma simt mai binelaughinglaughinglaughingasa.de clovnistraight face si stiu ca poateparea putin mai ciudat dar imi este foarte frica de hainele acelea de armatastraight faceI don't want to see

| Parker a răspuns:

Pai am multe temeri.
Mi-e frica de moarte in primul rand. mi-e frica de spatiile inchise (foarte nasoala claustrofobia daca esti imobilizat). mi-e frica de intuneric.
In schimb nu am frica de inaltime, frica produsa de adrenalina...
Am, cum s-ar zice, temeri statice (intuneric, incaperi inchise etc ). ma rog nu stiu daca ele se incadreaza in 2 categorii - statice si -dinamice. Insa, daca ar fi asa, eu m-as situa la temerile statice.
Noroc,
Tudor

| PredatoR a răspuns:

De lovitura prostuluilaughing

| PredatoR a răspuns:

De oamenii prosti cu putere

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Mi-e frica de multe... Mi-e frica de profu de fizica, mi-e frica de note mici, de acoperisul scolii.
Mi-e frica de copaci, de vaci spatiale, de copaci cu vaci spatiale, de carnati.
Mi-e frica de idiotii aia care trag acetona cu aspect de faina prin statia de autobuz.
Mi-e frica de insecte, de inaltime, de insectele care stau la inaltime.
Mi-e frica de scari(stau la etajul 4), mi-e frica de ceea ce e in scari(de scartaie asa).
Mi-e frica de Dumnezeu. Mi-e frica de apa, de foc.

Mi-e frica de mine insumi sa nu fac vreo tampenie...

Si cam atat...laughing

| 3ntzz a răspuns:

In primul si in primul rand, de Cel de Sus.
De apa foarte adanca si de scoala crying
Chiar nu inteleg ce idiot cretin prost handicapat etc. putea creea scoala.
Scoala iti ia 83% din viata.

| Fvn a răspuns:

De mine.

| Irinna a răspuns:

Clovni si serpi :-ssad [stiu ca nu ar rebui, tinand cont ca am 19 ani, dar mno.laughing]

| sunset a răspuns:

De mine insami.si de nimic altceva.

| cryssa a răspuns:

De diriga-meastraight face

| Jenn002 a răspuns:

Pai de locurile inchise.am claustrofobie
si de ace si cutite!

| DulceCandy95 a răspuns:

De paianjeni.sunt sigura ca am ceva mai complicatt.cred ca e vb de o arahnofobie.deci pur si simplu cand ii vad. nu ma pot misca respir greu nu mai vad bine, ametesc si intr-un final lesinsad...pfff...fff naspasadbig grin Tie?

| alexandrey a răspuns:

Mi-e frica de intuneric, mi-e frica de varza de Bruxelles, mi-e frica de faptul ca iedera din gradina o sa ma sugrume in somn!

| victoreanu a răspuns:

De prostul harnic.

| TeenageGirl a răspuns:

De moarte

| Maiiiiia a răspuns:

De hoti si obsedati sexsuali

| bubu1224 a răspuns:

Dumnezeu...

| Cookiee9712 explică:

Mie imi este frica de intuneric. pff chiar daca am 14 ani tot imi e fricarolling on the floor)

si de serpi thinking si de soareci big grin:d

si. de inaltime big grin cam atat. multumesc ca ati raspuns la intrebarea mea, pupiciii:*:*