| anonim_4396 a întrebat:

Voua nu va este scarba de atatea curve? In Romania, sunt asa de multe... Andreea Tonciu, Sanziana Buruiana, Simona Trasca, Loredana Chivu, Simona Popescu, Dragusanca etc... Dar de manelisti?

Imi este asa o sila de aceasta categorie inapoiata de oameni, incat abia astept sa plec din Romania, zau.

15 răspunsuri:
| Gusti_Draghici_1998 a răspuns:

Asa si eu, toata lumea pe manele si cu ochii la TV cica "monden"

| FirsT1001 a răspuns:

Ba da dar asta e, trebuie sa ii acceptam happy

| Osirius a răspuns:

Cine te pune sa te uiti la ei/ele?
Eu ma uit la TV doar odata pe an (la revelion de obicei) ca in rest n-ai ce sa vezi. Iar pe internet iti selectezi tu ce te intereseaza sa afli. Simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da.
Si eu as pleca din Romania daca mi s-ar ivi sansa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Osirius):

Oh, nu ma uit la ele, dar mai deschid si eu din cand in cand TV-ul si le vad pe ele, fara sa vreau, doar dand canalele la nimereala. Mda, ce pare simplu e de fapt cel mai dificil.

| Mădă0611 a răspuns:

Numai la tv sau in ziare de scandal ii vezi, ai putea scapa de ei daca renunti la posturile tv proaste (sunt si neproaste, gen viasat nature, nat g wild, digi world, digi animal world). Eu am uitat de astea, dar nu de capatos sau maruta, ca citesc ce posteaza TNR :))
http://www.timesnewroman.ro/......i-venerice
http://www.timesnewroman.ro/......tiristilor
http://www.timesnewroman.ro/......e-locuitor
http://www.timesnewroman.ro/......a-e-bordel
http://www.timesnewroman.ro/......-iei-bacul =))
http://www.timesnewroman.ro/......nt-proasta si alte cateva zeci de "stiri".

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mădă0611):

Frate, fratiorul meeeeu, nu se mai satura astia de toate ordinarele? Pfff rolling on the floor.

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

E caterinca. devil

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca exista tara fara o Bianca lui bote, Daniela lui..., imi scapa numele, tiganul ala care cica a platit-o pentru ceva, si alte fiinte atat de fermecatoare, tot aici o sa ajungi, ca cel din povestea cu drobul de sare. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mădă0611):

De acord, curve-s peste tot.
Partea proasta e ca in Romania sunt exagerat de multe si in plus se mai si mediatizeaza foarte mult. Un post TV romanesc si unul american sau englez nu pot fi comparate pentru ca noi difuzam curve si ei difuzeaza si altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-e scarba dar inchid sau schimb canalul. happy Cu aceste curve si pitipoance isi fac canalele audienta si le mai si platesc pentru ca ele nu sunt bune de altceva. Apropo, abia astept sa pleci din tara dar sa stii ca oriunde te-ai duce si acolo gasesti asemenea canale de tv cu curvele lor. Aceste emisiuni cu pitipoance sunt copii ale canalelor straine.

| fataciocolata a răspuns:

Stiu,cum deschid tv aud de Bianca Dragusanu, de Monica Gabor si alte curve.Foarte rar gasesti ceva interesant.Sie eu imi mdoresc sa ma mut din tara asta de c...t, in care sunt mai mult tigani, hoti, pitipoance.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toata lumea vrea sa plece, pentru ca e mai usor decat sa ramana si sa incerce sa faca ceva. Atunci de ce va mai plangeti oameni buni?

| Mayar a răspuns:

Eu nici nu ii stiu. Nu imi pierdu timpul la tv uitandu-ma la prostii, doar la stiri sau antena 3.

| MadRaven a răspuns:

De ce te uiţi la ei? Eu deschid foarte rar televizorul, tocmai din această cauză. Şi e tot vina românilor că apare de-astea la TV, că dacă nu s-ar uita, nu ar mai avea rating şi nu s-ar mai difuza.