| troxanici a întrebat:

Voua va place serialul Ghost Whisperer sau Mesaje de dincolo cu Jennifer Love Hewitt? Si de ce?

10 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Da, imi placebatting eyelashes
Pai nici nu stiu de ce. laughing. pentru ca e mai. Buhuhuuu!laughing
imi plac serialele/filmele de genu' big grin

| Criiss16 a răspuns:

Da imi place.Si cred ca imi place pentru ca e mai? Nu stiu de ce imi place dar imi placebig grinlaughing. Tie iti place?batting eyelashes

| Marii a răspuns:

Da. Imi place. Nu stiu sigur de ce-mi place asa de mult, dar imi place. happy

| daddy a răspuns:

Imi place mult jennifer love hewitt happy
am vazut mesaje de dincolo inca ruleaza pe protv e mistowinking

| Lary a răspuns:

Da imi place.Nu ma intreba de ce pentru ca nu stiuhappy

| inna a răspuns:

Imi place pentru ca e vb de fantome si eu le ador love struck.Imi plac serialele si filmele cu paranormalwinking

| JustMeFlory a răspuns:

Tocmai ce s-a terminat pe Pro tv. Mie imi place serialul, il urmaresc si pe axn.imi place ideea serialului

| pikaciu a răspuns:

Si mie imi place fooarte mult

| mirunaioana a răspuns:

Si mie imi place foarte mult serialul asta pentru ca e foarte interesant.Jennifer Love Hewitt e o actrita grozava, joaca foarte bine. Tie iti place?

| troxanici explică:

Da si mie imi place!