| zxzx a întrebat:

Voua vi se intampla sa intrati la un link din acest site (de ex Intrebarile mele) si sa vi se deschida o pagina gola? Mie mi se intampla mereu si dau refresh si iar refresh. Nu mai am astfel de probleme pe alte situri.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce browser de internet folosesti. Anterior s-a mai intamplat ceva asemanator cu cei care foloseau Internet Explorer, chiar echipa TPU au recunoscut ca este o problema cu acest browser dar se va rezolva. Cu celelalte browsere( Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera etc) nu erau probleme. N-am avut probleme asemanatoare. Vezi daca si cu alte browsere, decat cel care-l folosesti acum, se intampla la fel. Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

...tpu este un site suprasolicitat! are cam multe erori, fiindca sunt prea multi utilizatori si serverul e suprasolicitat! sunt si momente cand merge bine, dar in general este un site greoi!
de asemenea nu stiu ce browser folosesti! ...iti recomand google chrome e mult mai rapid ca restul!

Răspuns utilizator avertizat
| zxzx explică:

Mozilla Firefox am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi se intampla. La mine merge perfect. Nu stiu ce ar putea sa fii.

Întrebări recente