| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca s-a rezolvat problema site-ului cu refresh-ul?
Azi cand am intreat pe TPU nu mi s-a mai dat deloc refresh la pagina si m-am gandit ca s-a rezolvat problema, dar nu pot fi sigur pana nu imi confirma cineva, deci voua vi s-a mai dat refresh la pagina?
Stiti cumva daca s-a rezolvat problema?

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Astăzi n-am mai avut probleme cu re-re-refresh-ul.

| Mayhem666 a răspuns (pentru NOname):

Cred ca s-a rezolvat problema din moment ce nimeni nu a mai avut aceasta problema. *Sigh*! Ma bucur ca s-a rezolvat.

| NOname a răspuns (pentru Mayhem666):

Da, probabil.

| MihaelaDart a răspuns:

Pai daca vezi ca nu pai iti palpaie, asta inseamna ca cei de la tehnica au rezolvat treaba. Nu cred ca trebuie ca cineva sa confirme laughing... Eu, cel putin nu am nici o problema, totul este ca inainte sa faca figuri. Daca nu ar fi fost rezolvata eroarea, ar fi pierdut foarte multi utilizatori TPU si era in dezavatajul site-uluiwinking

| TPU.ro a răspuns:

Buna, dragi prieteni! Multumim tuturor pentru mesajele voastre, rabdarea acordata si mai ales lui Ramon, care a fost foarte amabil si ne-a trimis si un video cu problema, ca sa intelegem mai bine ce se intampla (la noi site-ul mergea perfect). Multumita voua am reusit sa rezolvam problema! :-)

| Violleta2022 a răspuns:

Computerul sau telefonul tau sunt de vina, restarteaza-le!
Pentru ca TPU nu a avut nici un feld e probleme, eu sunt online de 10 ore, practic de cand ai pleacat tu la culcare, si nu s-a intampla nimic pana acum, totul functioneaza perfect.

| Drimmero a răspuns:

Am observat si eu acest lucru.

| faramatania a răspuns:

It's okay for now!

| Mayhem666 a răspuns (pentru faramatania):

Cum adica "for now"? Adica exista posibilitatea sa se mai intample asta?

| faramatania a răspuns (pentru Mayhem666):

Maybe...why not?

| Mayhem666 a răspuns (pentru faramatania):

I hope not though!

| faramatania a răspuns (pentru Mayhem666):

Eventually,I hope so too.

| Florentina9210 a răspuns:

S-a rezolvat. Insa, eu de cate ori incerc sa ii raspund unui ''personaj'' de aici, imi face la fel. Unde crezi ca e problema?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu stiu, dar azi mie nu mi-a mai facut asa, de aceea am pus intrebarea asta, ca sa fiu sigur.

| untu a răspuns:

Da, am observant si eu problemele site-ului TPU care lua razna la ambele browsere GOOGLE CHROME si WINDOWS INTERNET EXPLORER! Si am raportata acest lucru la TPU prin Facebook! Si acum ma bucur ca s-a rezolvat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, s-a rezolvat. Am scris si eu la contacte insa cum nu puteam adauga un fisier video, cei de la contacte au binevoit a-mi pune la dispozitie o alta adresa de email. Am filmat desktop-ul si l-am trimis. Nu de asta s-a rezolvat. happy Ci pentru ca au primit multe observatii pe tema asta. Bineinteles ca atunci cand faci o schimbare majora intr-un site, se strecoara si erori. Erori care difera de la browser la browser. Este munca de chinez batran ca sa rezolvi o eroare.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sincer sa fiu, sunt foarte bucuros ca s-a rezolvat, ca eu chiar ma saturasem de toate refresh-urile alea, nu puteam sa dau un raspuns, sau sa vad o intrebare, sau sa fac orice, ca mi se dadea refresh, dar acum sunt fericit ca s-a rezolvat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Confirm

| PeFuga a răspuns:

Deocamdata se pare ca s-a rezolvat, dar daca o sa mai fie modificari de facut, nu cred ca e exclus a revina palpaiala...

| Juviia a răspuns:

Acum e ok, nici mie nu mi s-a mai întâmplat asta

| mnbvf a răspuns:

Da, s-a rezolvat.