| djdeea99 a întrebat:

Vreau cele mai frumoase si ciudate amintiri. cel mai rapid primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Mihai089 a răspuns:

In timp ce stateam pe scau... imi aduceam aminte de calatoria mea in Autralia. Deabea ce am iesit din avionul privat...{rolling on the floor} am simtit un val de caldura. Cand am fost sa luam bagajele in fata noastra la coada iera o femeie paroasa. Un om a intrebat-o:
-Domnule stiti cat ie ceasul?
Dupe care femeie aceia ie dat un pumn in burta lasandus pe jos
Cand am ajuns la hotel, seful iera un tigru cu halat de doctor. Cand am fos in safari am vazut o zebra cu 4 dungi galbene
si un leu care bea cafeam...
funda?

| djdeea99 explică (pentru Mihai089):

Asta ai inventato

| Mihai089 a răspuns (pentru djdeea99):

Ce ma nu ai zis sa fie adevarate

6 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Pai cand am fost mai demult afara am plecat pe un dig cu prieteni si era un baita de care imi place dar cand sa coboram digull ( a plouat cu o zi inainte ) si una din prietenele mele a alunecat si m-a tras si pe mine a fost penibil toata am fost de noroi burtam haine deschise si ar fi trebui t sa merg asa prin oras daca nu ma ajuta baiatul ala sa ma curat ( la noi digu are si cris + un pod de fier ) fundita puppy dog eyes

| Fanatic a răspuns:

Dc? ce te intereseaza...nu vad rostul intrebari

| BYGGeo a răspuns:

Cand am fost cu prietena la film

| raluca01 a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire este de cand m-a saruat prima data baiatul de care imi place ...eram pe un pod singuri, ne priveam adanc in ochii si m-a luat pe neasteptate si m-a sarutat:X