| AnonimulNrc a întrebat:

Vreau niste anime-uri cele mai bune funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kamisama hajimemashita ( sezonul 2 începe pe 15 ianuarie)
Kuroshitsuji( are 3 sezoane )
Uta No prince sama (are doua sezoane, iar al 3-lea începe in 2015)
Another
High school DxD
Hellsing
Uraboku(sezonul 2 începe in 2015)
Death note
Tokyo ghoul( sezonul 5 începe in ianuarie)
Shiki
Nana
Lovely complex.
Brothers conflict
Vampire Knight
Naruto
Avatar legenda lui Kora
Inuisha
Cam atât, sper sa-ti placa! ^^

1 răspuns:
| xpertul a răspuns:

Cel mai bun din Romania si din toata lumea la ora actuala este Naruto, respectiv Naruto Shippuden dar cred c a deja l-ai vazut asa ca:
Dheath Note(e chiar foarte bun, il gasesti pe youtube tradus i nromana toate episoadele)
One piece (e foartefoarte lung cred ca are peste 600 episoade si inva vreo 8, 9 filme; animeul nu s-a terminat inca )
Bleach( e destul d e bun si acesta dar tot asa are foarte multe episoade si foarte multe filme)
Yu Yu Hakusho (are cam 130 de episoade e destul de bunicel darecam greu de gasit pe net tradus)
Regele saman (cred ca il stii foarte bine, il gasesti pe youtube tradus ro)
Astea sunte cele japoneze dupa parerea mea cele mai bune. Daca vrei alt gen de Animeuri sunt cele americane care sunt o gramada. ITI fac o lista si cu cele Americane daca vrei doar imi scrii mesaj.