| Piticoatta a întrebat:

Vreau niste metode de copiat la scoala...
Luni dau 2 teste unu la franceza si unu la geographiestraight face
La geogra pot sa copiez poate numa sa-mi spune-ti niste idei...
La franceza nujj cum o sa copiez straight face
Please...(stau in prima banca)...
Funda happy

5 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

Pe noi la franceza ne lasa mereu cu dictionarele si de fiecare data am o foie dubla plina de notite. daca pe voi nu va lasa puneti copiuta in penar scrie pe banca foloseste pix invizibil(daca ai) date si tu bine pe langa cel mai bun din clasa, lipesteti copiute pe limba de la adidasi etc o sa gaseti tu sunt sigura(cel mai important ar fi sa discuti cu elevi de la alta clasa care fac cu aceeasi profesori si sa ii intrebi care ar fi subiectele.noi asa facem) hai spor la copiat si numa bine pa

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Eu de obicei îmi scriu pe tenişi blushing.
Alte metode nu mai ştiu în afară de fiţuici şi 'vorba-n vorba' laughing.

| prye a răspuns:

Iti iei foarte frumos telefonul mobil si vorbesti cu aia din clasa sa va ajutati reciproc prin mesaje.

| atoatestiitoarea a răspuns:

Te duci la mare, te ^plimbi pe plaja, si cum auzi franceza vorbindu-se, te repezi pe persoana respectiva si o imobilizezi, o legi fedeles si o duci cu tine in sala de teza spunând ca e o relica istorica gasita pe malul marii.
O pui lânga tine si o pui sa-ti dicteze raspunsul daca vrea s-o eliberezi!
FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

| daniela36783 a răspuns:

Iti faci niste foi forte mici si le capsezi si legi un elaasti si le legi de mana, cand vrei sa te uiti tragi de ele iar daca te vede profu le dai drumu ...suces la copiat da-mi funda te rog foarte mmullttt

Întrebări recente