| Jenika_8510 a întrebat:

Vreau niste statusuri intelepte, dar greu de inteles! ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Scriele-n sanscrita big grin

| dryft3r a răspuns:

Succesul este abilitatea de a trece de la un esec la altul fara a-ti pierde entuziasmul.

Oamenii buni sunt buni pentru ca au ajuns la intelepciune prin esec.

Un bun prieten este acela care iti poate spune intr-un minut ce se intampla cu tine. S-ar putea sa nu-ti mai fie atat de bun prieten dupa ce iti va spune. Funda?

| Statusuri a răspuns:

Cauta pe http://statusuri-mass.blogspot.com/, sigur o sa gasesti!