| Stelutssa a întrebat:

~Fundita~Vreau si eu niste statusuri.
Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Cineva! a răspuns:

-->Nu mai Esti in Toate Mintsile.Esti Doar In mintea Mea.[\dancing]#
-->Vreau sa Fiu Iar CoPil, Hai, Joak`tE cu Mn Potsin
-->Daca zambesc inseamna ca ma bucur ca te vad...love struck
-->Invata'ti sa zambiti! Si n'o faceti doar in poze; Ca nu toti cei care zambesc duc o viata pe roze; Peste toate e ceva ce'atarna greu in balanta...Si stii foarte bine ca-i un cuvant numit Speranta!"

-->Ai patruns vreodata dincolo de curcubeu...ca sa vezi daca e colorat si-n partea cealalta?straight face"
-->•Dar nu poti sa spui din prima ca vrei...Nu mai pierde timpul daca ma vrei`smug!•[
-->Cand cuvintele esueaza, Muzica vorbeste.
-->Respir de fiecare data cand iubesc."
-->Dragostea este energia care se extinde, se deschide, trimite departe, sta pe loc, scoate la iveala, imparte cu altii, vindeca
-->Chiar daca unii nu ne lasa sa traim.privim inainte si ironic le zambimhappy.>:
-->...Am Sa Fac Loc Prezentului Si Am Sa Dau Dracului Trecutul...Pt K Nu Mai Conteaza si-a Pierdut Tot Farmecul
-->Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca... dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!"
-->Viata`i frumoasa.Asta cada o privesti din unghiul potrivit!
-->Realitatea bate platourile de filmate.Viata`i frumoasa si fara efecte speciale
-->Frumusetea e in sufletul celui care admira!
-->Teoria zambetului:Ingerii nu plang
-->Un zambet e ca 1000 de cuvinte
-->Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele
-->Pot zambi si fara tine!
-->Cand nu poti fi cu cel pe care`l iubesti vei sta cu cel care te iubeste!
-->La locul potrivit, la momentul potrivit, Magicul se intampla.
-->Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece.
-->Vreau o viata nouaa! Si de restuuu` caramele![il ador]
-->Lasa timpu sa treaca, Poti sa faci treaba sa mearga, Nu te grabii, Vei reusi.

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

-te iubesc.ma iubesti nu e complicat
-Te cunosc si as vrea sa-ti vorbesc dar nu cred ca as putea.Am sa-ti scriu un mesaj, sa intelegi tot ce simt ca sa stii cat imi placi.
-We make a better day. Just you and me
-Stiu ca vreau iluzii, dar nu imi pasa. Daca sunt fericita, nu conteaza,
-Simt nevoia sa iti amintesc. Te iubesclove struck
-Sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand te-am cunoscut.Si inca alte cuvinte ce imi intra in minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud.
-Si oricat as incerca, nu te voi putea ierta/uita
-Te gandesti.aberezi.trezeste'te.prea frumos visezi
-esti aproape. da totusi.atat de departe
-traiesc din amintiri.sh'mi doresc sa nu uit niciodata clipa in care ne'am cunoscut
-I need a miracle. i wanna be your girl.Give me a chance to see.That you are made for me; x
- I'm fine without you
-All this time in love with you was cry
-I'm still loving you.like it was the first time
-Imi este greu sa iti spun in vorbe ce e in inima mea
-Zi de zi.pas cu pas. te gandesti, ca si el te iubeste, si tu il iubesti
-tu esti acolo,, eu sunt aici si punct; x.si sper.sa nu ramai o amintire din trecut
-Ti se pare ca e un vis. dar. e realitate; x
-E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.straight face
- Nu credeam ca'mi va fi rau.Am fost noi. Acum sunt eu
-I'm lovin' itlove struck
-S'ar putea sa nu intelegi de ce. Dar da'mi doar o clipa si'am sa-ti arat cum ehappy
-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat. Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat
-Imi place la tine tot
-In fine.Ar fi bine sa zambesti doar pentru mine
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta
oricat ai incerca nu mai poate fi la fel.
-i don't wanna play the broken hearted girl.
-am gresit. dar stii ca te iubesc!
-mi`e dor de ce s`a intamplat candva. dar e mai bine asa.
-fara tine nu m`ai pot zbura
-de ce ne indragostim apoi nu mai iubim.Si spunem adio fara sa gandim
-Ma intreb. Te'a durut? Sau acum e mai bine? Ieri te'am vazut., dar nu eram eu langa tine. Mi'am amintit cum ne'am iubit, nu voi uita niciodata.
-Tot ce e frumos repede trece!
-Atatea amintiri, clipe nu pot uita.
-I've got many reason to love
-Let the sun rise straight into your eyes
-Out of love I need you Out of sun I'll have you Out of love, out of love I feel I'm falling for you; X
- i need you by my side
-cum de te.am crezut.Erai cu totul altfel cand ne.am cunoscut
-Toate trec, asa se spune insa nimic nu trece fara sa lase urme.
-Tell me where is the love. Or I belived in a lie? Tell me what do you feel when you look in my eyes
-You know that I love you boy

| claudia_7744 a răspuns:

Eu cand vreau sa fluier...nu pothee hee
viata e un joc de ****... dar macar are grafica buna

Stiu ca sunt prost. dar cand ma uit in jur imi revin.

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.

Acolo unde dragoste nu e…. facem!

Cele mai smechere statusuri de mess:

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc?
inteligenta ma fugareste dar eu sunt mai rapidlaughing

| xXAMAXx a răspuns:

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul...

Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

DND! Mă cert cu pixul!

La multi ani celor cu nume de buruieni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu in engleza daca vrei.
Let the rain start, let the drops erase my tears, let my smile to go away, let my heart to fell no pain.
Everywhere in the world is the same sun but for some of us it may be a sunrise or a sunset. For me it is a sunset. I am trapped into the darkness but i still hope that someday i`ll get the way out from this darkness.