| OneDirection18 a întrebat:

Vreau niste statusuri pentru baietii care vor sa fie cu mine iar eu ii resping. Nu vreau sa fiu cu nimeni. Funda celor mai faine >statusurihappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta aici: www.chetuieste.ro/statusuri-indiferenta.html funda?

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

People say you can't live without love. I think oxygen in more important.

Do I get bonus points if I act like I care?

Sa te duci in club cu prietena e ca si cum te-ai duce intr-o padure cu un copac.

Minte-ma ca ma iubesti. Te voi minti ca imi pasa.

Sorry I can't today. My sister's friend's mother's grandpa's brother's grandson's uncle's fish died... And yes, it was tragic.

Being single doesn't mean I'm weak. It means that I'm strong enaugh to wait for what I really deserve.

Zi de zi afiseaza zambetul ei minunat, dar inca nu s-a nascut un baiat care sa merite tot ce are ea de dat.

From this day on, she's living her life for herself.

Dorintele sunt pe gratis, eu nu.

Cred ca iti vor placeahappy

| MrSoapte a răspuns:

Only for angels!

Nu ma deranjati...sunt bolnav/a cu nervii

| Roxuts_Ureniuc_1995 a răspuns:

E oribil sa te indragostesti, numai acolo iti sta gandu’.
Cel mai frumos zâmbet este acela pe care nici nu realizezi că l-ai dăruit.
Felul în care tratezi lumea, este de fapt starea ta de spirit
Gândul poate zbura la oricine, fără ca acea persoană să ştie.
: Întotdeauna în iubire, e şi un gram de nebunie.
Sper ca ti-au placut :* Funda? puppy dog eyes