| Sfarsit...de...inceput....:)) a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri faine... dau fundita...winking

Răspuns Câştigător
| bombo9 a răspuns:

1. Dragostea eterna dureaza 3 luni.

2. Nu te baga in lumea drogurilor….suntem si asa destul de multi

3. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

4. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.

5. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

6. Pestele care lupta impotriva curentului…. moare electrocutat.

7. Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

8. Nu sunt complet inutil…. cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

9. A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

10. Cel mai important nu este sa stii! Mai important este sa ai telefonul celui care stie.

11. Eu nu sufar de nebunie…. ma bucur de ea in fiecare minut.

12. Este bine sa lasi bautura…. insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

13. Banii nu fac fericirea…. o cumpara gata facuta.

14. Inteligenta ma urmareste…. dar eu sunt mai rapid.

15. Fugi de tentatii…. dar incet sa te poata ajunge.

16. Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

17. A studia insteamna a te indoiesti de inteligenta colegului de birou.

18. Daca o pasarica ti-a soptit ceva….atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

19. Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

20. Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.

21. Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.

22. De ce sa bei si sa conduci …. cand poti sa fumezi si si zbori?

23. Pentru mentalitatea de *****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!?

24. Daca m-as gandi, dac-as lua-o-n serios, De-as avea 9 vieti si-un stil de viata dubios, mi-as trai vietile din plin fara regulamente - 8 le-as irosi - 1 as pastra-o pentru sentimente.

25. Fac baie…. cu rechinii…. nu cu rinichii chelule! cu rechinii
1. Tu poti sa te-ndoiesti de soare,/ De focul ce scanteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu si de iubirea mea…

2. Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

3. Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape…

4. Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea…
Acum cand te iubesc, te rog nu spune NU, doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu!

5. E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU!

6. In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea speranta… sg’ul meu motiv care m-a mai tine la suprafata…

7. E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie…

8. Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand!

9. Afara-i frig si innorat/ Stau singur, trist si suparat/ Afara ploua si-i urat/ Simt inima vibreaza-n gat/T u acolo, eu aici/ Vad lumini de licurici/ Tu esti acolo, eu aici…

10. Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin…
Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!
Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.laughingrolling on the floorlaughing
- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

- Mai available ca oricand!

- Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…

- Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?

- DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar.

- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.

- Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.

- Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.

- Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.

- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

- Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni

- Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

- Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

- Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.

- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.

- Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii….ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!

- Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

- Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!

- Planeta e plina. Du-te acasa.

- Poate sunt grasa, dar tu esti urat. Macar eu pot tine dieta.

- Spre deosebire de tine, eu am o viata.

- Stai…incerc sa mi te imaginez cu personalitate.

- Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

- Sunt oameni prosti pe lumea asta. Tocmai m-ai ajutat sa realizez asta.

- Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!

- Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

- Ignoranta ta ma omora….mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……

- Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.

- Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.

- Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

- A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.

- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

- Am nevoie de tine……. te vreau…. OFFLINE.

- Am voie sa vorbesc doar cu OAMENI.

- Daca as putea fi cineva…. cu siguranta nu as fi tu.

- Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
- La 13 ani e prea devreme, in noaptea nuntii este prea tarziu!
- Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.
- Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii….ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!
- De ce sa bei si sa conduci …. cand poti sa fumezi si sa zbori?
- Monitor de 21 de inch… sunt in extaz. DND plz.
- Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
- Sarutul e o minunata inventie a naturii care ne opreste atunci cand cuvintele sunt de prisos.
- Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
- Dragostea eterna dureaza 3 luni.
- Unde’s 2 puterea creste!
- Nu-ti ridica femeia la cer ca te va insela cu primul inger
- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.
- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
- A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.
- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

vreau funditabig grinlove struck

1 răspuns:
| KidDo_4008 a răspuns:

1. Baietii rai trebuie` sa invetze sa iubeasca fetele cu 2 fete

2. Crezi ca-mi pasa ce ai? Oricum nu te respectwinking. ai ambalaju` misto. da` continutu` e infect oh go on

3. Si`mi amintesc cum radeam acum o vreme. acum ii mai vad razand doar cand au seringa`n vene!

4. Faci planuri?
Nu ma includewinking
Cuvintele sunt surde
Acel vechi ` eu`
Nu te mai audewinking

5. Imi tot repeti ca tu nu esti ca ei. ca tii la mine si vrei sa ma cuceresti! imi pare rauwinking. da` stiu de fapt ce vrei happy. te prefaci. si ma plictisestiwinking!

6. Comparandu`te cu mine. chiar te crezi perfect?

7. Toata lumea spune ca nu esti pentru mine. foarte binewinking. eu sunt pentru tine; x

8. If you want 2 act like me. marijuana is the keywinking

9. Am o tineretse si de ea vreau sa`mi bat joc singura!
10. Degeaba incerci sa schimbi ceva.
Te doare. ramai doar o eroarewinking

11. Inca mai ai o viata in fata. te intrebi si u dk e consolare sau pedeapsa!

12. Fata desteapta saruta da` nu iubeste. asculta da` nu crede. si pleaca inainte de a fi dezamagita!
De baiatu` dorit de majoritatea fetelor. exista una deja plictisita de elwinking

13.Sa ne amagim.
Sa ne certam.
Sa ne mintim.
Sa ne impacam; x

14. De ce sa plang? suflete si inimi stiu si eu sa frang!winking

15. Nu judec pe nimeni. le dau direct o sentinta durawinking

16.Eu stiu sa`nchei cand trebuie. tu nu stii sa te opresti! Am spus : Viata e scurta! tu dc o lungesti?

17. Imi place ce vrajeala conduci. da` pune frana ca te lovestiwinking

18. Vretzi sa faceti ceva pentru mine big grin? Faceti infarctwinking!

19. Tu suferi de smecherie? de fapt boala ta se numeste prostie happy

20. Speranta`i cea mai mare curva. care exista pe acest pamant. traieste cu fiecare. si totsi traim cu ea in gandwinking

21. N`am ce spune cand totu` la tine se rezolva prin glume oh go on

22. Noi vb`im de parca ne-am certa! Cand spui " ce mortii matii faci? pe unde esti? ". inseamna ca vb`esti c`un prieten pe care`l iubesti; x

23.Credeam ca traiesc un vis departe de realitate. si ca intre noi avea sa fie un sentiment aparte;(

24. Vrei sa incerci da` nu ai curaj. vrei sa ma atingi da` totu`i un miraj! renuntsa la vise. sunt lucruri interzise. sunt doar idei fixe! nu pot fi atinse!; x

25. Si stie ca nu`mi face bine
Dar orgoliu lui e mai presus decat iubire oh go on!

26. Tu vrei sa`mi fi model in viata?! Ai tupeu laughing

27. M`ai vandut cand ai avut ocazia. eu nu te vand, te dau degeabawinking

28.Lasa`ma sa fiu eu!

29.ne-am indragostit ca draq. tu de mine, eu de altu 

30.Respectul e ceea ce primesti pentru ceva ce faci bine. Deci din respect. Ma pis p tinewinking!

31.Si te inteleg. sau macar incerc sa ma prefac. m`am saturat sa aud mereu "Imi Pare Rau N`am Sa Mai Fac"

32. Iubitule. Hainele si bijuteriile mi le cumpar singura! De la tine vreau doar Respectwinking. si ca sa stii daca ai nevoie numai sunt aici. strig`o pe zdreanta ta. poate ea isi face grijiwinking!

34.Prietenia de multe ori se tranforma in dragoste. Dar dragostea in prietenie – niciodata!

35.Nu exista remediu pentru iubire. decat sa iubesti mai mult!

36.Cand suntem indragostiti ne indoim si de cei in care credem cel mai mult!

37.Varsta nu te protejeaza de dragoste, dar dragostea te protejeaza, in unele cazuri de varsta!

38.Nu ma gandesc niciodata la viitor. Va veni in curand!

39.Am tot ce`mi doresc. am imaginatie!

40.Vin de pe un taram ciudat. nu stiu sa plang si nu inteleg dragostea!

41.Nu`mi ajungi prin inima nici daca-mi intrii prin venewinking

42.Va veni vremea cand vom vorbi din nou. eu o sa rad de multe. tie o sa-ti para rau!

43.Nu ma critica, nu ma judeca, nu ma cataloga. m`ai alungat si acum zici ca eu nu te-am iubit!

44.True love dosen`t have a happy endig. because the true love never ends

45. Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine