| cornel a întrebat:

Vreau o parerehappy

tenesi negri, camasa alba, blugi albastri ar merge cu o cravata rosie slim nu? adica zica ca ar bate frumos rosu ala pe alb.pararihappy dau si fundita

Răspuns Câştigător
| secretsisecret a răspuns:

Pentru la scoala perfect! elegant intr-un fel. imi dai fundita la primul comentariu daca vrei...

4 răspunsuri:
| cornel explică:

Pai.eu as merge asa la scoalabig grin.

| secretsisecret a răspuns:

Depinde unde te duci... eu cred ca ar arata super ai gusturi bune!

| ykrabor a răspuns:

Salut,
Pai in primul rand depinde ce tenesi ai ( sport -mai eleganti ), camasa la fel... In primul rand ai prea multe culori pe tine o sa fii un curcubeu, acum depinde si de personalitatea ta daca iti place sa iesi in evidenta e bine. Ai putea incerca tenesi negri, blugi albastri, camasa neagra si cravata rosie. Cravata trebuie asortata cu un accesoriu gen : curea, niste bratari colorate, un ceas sau orice altceva care sa intre in contrast cu cravata. Sper ca te-am ajutat!

| Marrutta a răspuns:

Da super ar merge fantastic