| blue29 a întrebat:

Vreau sa activez pe un forum dar nu stiu un forum bun si mai la inceput deoarece imi place sa ajut la dezvoltarea lui. Un forum unde sa nu se promoveze pirateria si sa fie unul decent. Aveti vreo sugestie? Multumesc.

2 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Softpedia

| deel a răspuns:

Da si inca una foarte buna! ai auzit vreodata de revista cutezatorii? ei bine site-ul are un forum care mai are nevoie de mici modificari.
revista este pentru scolari de la 10 ani in sus si este super buna! daca vrei sa ne ajuti cu site-ul revistei si cu forumul esti binevenit pe www.cutezatorii.ro. te astept si mai vorbim pe forum daca vrei! te asigur ca nu o sa-ti para rau!