| Adina a întrebat:

Vreau sa cumpar mai multe medalioane de pe okazii.ro de la acelasi vanzator dar nu stiu daca vin in acelasi colet sau separat.:-s Cum procedez? Si la posta. Ce trebuie sa fac?straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin in acelasi colet
dupa ce primesti acasa o chitanta prin care te instiinteaza ca a venit coletul te duci la posta cu buletinul ca sa-l ridici.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Vorbeste cu vinzatorul sa-ti trimita pe toatein acelasi colet.

| Bloxx a răspuns:

Vorbeste cu vanzatorul sa ti le puna pe toate in acelasi colet si ii spui ca le platesti la posta. Nu cred ca ar zice nuwinking

| dragosh111 a răspuns:

Pai dupa ce cumperi de la vanzator pe okazii o sa primesti numarul lui de telefon. La telefon stabiliti ce o sa faceti.