| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac niste farse in tabara si am nevoie de ideii va rog!

Răspuns Câştigător
| Kiduu4 a răspuns:

Ouuoo devil Genul Meu happy
Deci farse clasice :
Pasta de dinti in pantofi
Sa bagi periuta de dintit a cuiva i toaleta
Sa ii impingi jos din pathee hee
Sa ii furi lenjeria intina colegului\coelgei de camera.

Farsele mele :
Ia omelodia " This is the new Shit " De pe Youtube de la Malryn Manaosn happy Dai volumul la maxim la telefon si pune la 3 noaptea devil P.S : Doar inceputul happy

Fa zgomote cuidate Noaptea

O perna peste fata cuiva la 2 dimineata happy

Mai gasesti cu Duiumul devil Sper ca te-am ajutat happy Funda? puppy dog eyes
P.S : Cele mai bune farse se fac cand ai : Patsa de dintit, Frisca, SPuma de ras si Awtrrseif ( Nu stiu cum se scrie laughing }

1 răspuns:
| KatyyLWA a răspuns:

Pune-le frisca sau pasta de dinti in pantofi
pune-i psta de dinti pe fata si apoi gadila-l cu ceva tot pe fata, asa ca e va da cu mana si se va umple cu pasta de dinti

farse clasicebig grin