| andreeeaaa a întrebat:

Imi puteti spune ce farse as putea face in tabara?big grin am cateva idei dar mai vreau

5 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Eu anul trecut i-am facut doua farse unui coleg.
In prima noapte am luat trusa de machiaj a fetelor si l am machiat pe toata fata cu ruj, creme, farduri, chiar si ojalaughing. A fost teribillaughing
Si in a doua noapte eu cu inca 4 baieti l- am luat pe sus cu tot cu saltea si l am scos afararolling on the floor tipul dadea din maini si din picioare.laughing nu stia ce se intampla cu el.

Si ar mai fi vechea gluma cu laxativele in bautura sau in mancare.Pe asta mi au facut-o si mielaughing.

| danny_5176 a răspuns:

Pai exista clelebra farsa cu markerul, sau cu mana in cana cu apa caldutza(e adv, am testat-ohee hee
oriqm, eu cand am fost in tabara am cautat pe google si am gasit fffffff multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta sa se insereze, puneti-l pe unul sa aiba grija de foc, (stabiliti un loc unde sa va duceti toti, la vreo 15 metri de corturi), iar in timp ce stati cu el, gasit-iva pe rand cate o scuza, dar nu penibila, ceva credibil, si mutati-va pe rand in locul stabilit, fara ca el sa va vada.si fara sa-si dea seama unde sunteti, creati efecte special cu ajutorul unui laser, si zgomote, cu diferite obiecte, sa-l speriati, sunati-l cu nr ascuns si indrumati-l spre ascunzatoarea voastra, fara sa-i spuneti unde sunteti, dar sa-l puteti vedea fara ca el sa va vada, asa il puteti ghida spre voi, (va puteti machia acolo, desenandu-va diferite semne pe fata, sau, sa va colorati in rosu si negru), iar cand va fi aproape de tufisul vostru, sariti si-l speriati.Atentie! farsa se face pe inserat, aproape intuneric, pentru ca daca se face mai tarziu, isi va pierde farmecul-nu o sa va mai vada fetele mascatelaughing., pregatiti-va materiale din timp, SPer ca te-am ajutat laughing
fundita?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai fundita?batting eyelashes

| alexwtzw a răspuns:

Eu am fost intr-o tabara si ii dadeam la lideru de camera sapun dat pe razatoare sa manance ca dormea cu gura deschisalaughing