| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a întrebat:

Vreau ideii de farse la telefon big grin

Răspuns Câştigător
| (0$t!n@ a răspuns:

1.alo familia porcescu?

ma scuzati am gresit cocina!laughing

2.alo buna ziua familia gaina?

aaaaa nu ma scuzati am gresit cotetul laughing

11 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Uite aici, asta o stiu de la fratele meu: suni la un nr. oarecare
-Alo, Gigel e acasa? Va raspunde nu.
Suni a 2a oara: -Alo, Gigel e acasa? Va incepe sa se enerveze el/ea. Mai suni o data si zici:
-Alo sunt Gigel m-a cautat cineva?

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi suni la o pizzarie si comanzi pizza, dar o trimiti la adresa unui prieten si el trebuie sa plateasca.

| brunetteee a răspuns:

Chiar ieri eram afara cu niste prieteny, si la un moment dat ii suna lu unu dintre ei telefonul, si raspunde si cel de la tel zice buna ziua suntem de la politia comunitara si pe urma nu mai stiu ca nu am mai auzit laughing) oricum se speriase putin ala rolling on the floor deci sper ca ti-am dat idde :*

| DracusorImpielitat a răspuns:

Uite, sun-o pe proasta asta si bateti joc de ea. nu spune ca ai nr de la mine. 0748628707

| alex1902 a răspuns (pentru DracusorImpielitat):

Ba sun la unu nr si raspunde ba nu zice nimic zic eu alo familia buca nu zice nimic zic vrei sa tio tragi cu mine si el zice in sfarsit zice da si eu zic ok si peurma zic eu unde stai el zice ca la 1km si ii zic haide nu din prima zi nici nu te cucons zic hai sa mergem la mecdonal)s el se duce ma suna si eu zic ba prostule nu ies cu tine ies cu altu

| alex1902 a răspuns (pentru DracusorImpielitat):

Ba du-te la google dai sus la imagini si scrie sexy sa vezi fete acolo ba in chiloti

| andrushki a răspuns:

PAi. farsa care imi place mie cel mai mult love struck.

Suni cu nr ascuns si zici ca esti de la un club in care se face s*x Sau ceva de genu`. vezi tu laughing )
ii zici ca de curand a fost un concurs in care puteai castiga un post acolo (si dai detalii )
cu siguranta nu o sa te creada(asa ca e bine sa ai la indemana o fata/un baiat). si ii zici si tu ca esti cu patroana/patronul clubului.
o/il dai la telefon...
si de aici vedeti si voi ce va mai trece prin cap`laughing...

| ioana_5009 a răspuns:

suna cu numar ascuns si spune ca a castigat la bingo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Aveti bere la rece?
-da.
-scoateti-o repede ca sa nu se inbolnaveasca!

-va merge frigiderul?
-da.
-fugiti repede dupa el ca sa nu ajunga prea departe!