| TeruoSan a întrebat:

Vreau sa fac un web site - si nu stiu despre ce sa fie, vreau idei,,,, Funda

Răspuns Câştigător
| BBdragutza a răspuns:

Despre ce sa faci ca sa nu te plictisesti,barfa,fete,baieti,bijuterii,imagini, grup de prieteni si muzica! Ssper ca te-am putut ajuta, o zi frumoasa!

2 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

De ce sa-ti dau tie idei mocca? Nu mai bine imi fac eu? Cine stie, poate scot si un ban de pe urma lui.

Sper ca esti constient ca nu vei primi nici un raspuns prea serios, decat copilarii si tot felul de chestii dubioase.