| BlueByte a întrebat:

Vreau sa-mi fac un site, dar nu prea am idei.Nu stiu cu ce sa fie, muzica, sport, etc. Dati-mi va rog niste idei.

Răspuns Câştigător
| mexicanu99 a răspuns:

In primul rand ar fi mai bine sa incepi cu cateva filme care pot fi vizionate on-line...adica sa ti lumea pe site la tine cat mai mult big grin. pe urma ar fi bine ceva sport adica mai mult fotbal daca ai putea si sti cate ceva cu ar fi un live score (cauti pe net sa ai idee)...muzica e ok dar ar fi mai bine un radio online big grin. jocuri online macar de-alea mici ca pe miniclip.Trebuie sa te gandesti sa ai ceva ca sa ti lumea cat mai mult pe site-ul tau.Scuze daca am scris mult si prost laughing

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Eu am nevoie de filme porno.

| Elena1234456 a răspuns:

Parerile tale despre actori, filme, muzica, intamplari din viata de zi cu zi happy big grin.

| BlueByte explică:

Nu, vreau sa stiu ce ati dorii sa fie pe un site, de ce ati avea voi nevoie?

| DidiChanx3 a răspuns:

Pai cam ce iti place tie... daca de fascineaza musika pune musika daca iti plac pozele pune poze de exemplu am vazut multe site-uri care combina musika cu pozele ai putea incerca oricum iti doresc succes big grin

| mary a răspuns:

In primul rand trebuie sa dai mai multe detalii. ce iti place cel mai mult? esti baiat sau fata?

| andreii2 a răspuns:

Ai utea face mai multe sectiuni:SPORT, MUZICA, FILME, JOCURI etc.
De exemplu la sectiunea SPORT poti scrie imformatii despre echipa de fotbval, baschet etc. din orasul tau.
La JOCURI,. ce jocuri vor aparea in 2010.
MUZICA.hiturile lunii.
Mai sunt multe lucruri.Acum depinde ce vrei tu sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu trebuie sa fac un site pentru un proiect de la scoalaa si nu am nici o idee va rog frumos sa ma ajutati daca puteti! Apropoo trebuie sa fie o pagina cu informatii nu cu muzica sau filme, ceva concret... help mee plszzzbatting eyelasheshee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alooo! ati auzit de Continut ilegal? si de pedepse?