| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-i cumpar unui prieten Micul paleontolog/fosile de dinozaur. El are 9 ani. Merge sau nu sa i-l cumpar? A e de la D-Toys.

Răspuns Câştigător
| missReckless a răspuns:

Da, probabil i-ar plăcea. Ca alternativă, ai putea să-i cumperi nişte DVD-uri cu jocuri pentru calculator sau o carte dacă ştii că îi place să citească. thinking

| CodrutR a răspuns (pentru missReckless):

Sigur i-ar placea, mai ales daca are 9 ani. Jucarii de la D-Toys am avut si eu si erau foarte bune, si imi placeau mult(dam maicamea le-a "vandut" fara bani)

6 răspunsuri:
| missReckless a răspuns:

@ Meforever: Mulţumesc pentru fundă. Mă bucur că ţi-am fost de ajutor. big grin

| PCDemon a răspuns:

Merge, cred ca o sa-i placa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cred ca s-ar bucura ff mult! Eu am 12 ani si chair si eu as vrea 1! Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu spun ca da se va bucura

| CodrutR a răspuns:

Sigur i-ar placea, mai ales daca are 9 ani. Jucarii de la D-Toys am avut si eu si erau foarte bune, si imi placeau mult(dam maicamea le-a "vandut" fara bani)