| cosminacosmy a întrebat:

Vreau sa-i fac matusei mele o felicitare ce sa scriu in ea? Funda!

Răspuns Câştigător
| Aℓℓe a răspuns:

Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea!
Funda?

2 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Bună,Cosmina!
păi,cu ce ocazie îi dai felicitarea?

| bibi_8461 a răspuns:

~LA MULTI ANI!"~ Eu iti doresc iubire.O viata minunata si multa fericire sa nu plangi niciodata, sa nu stii de necaz sa fii mereu frumoasa si dulce ca sanu cunosti durerea si nici amaraciunea sa ii respecti pe toti, sa te respecte lumea, familia sa-ti fie frumoasa si unita sa nu ai vreun motiv sa fii nemultumita, sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani, iar eu te las zambindu-ti un sincer LA MULTI ANI! sper ca mai e valabil

Întrebări recente