| izet a întrebat:

Buna TPU... vreau sa-i fac o felicitare prietenei mele dar nu stiu ce sa scriu in ea si nu stiu cum sa o fac. Ma ajuta cine-va? Cine imi zice like si

1 răspuns:
| Zambeste142 a răspuns:

Draga mea,
Stiu ca suna cam siropos titlul, dar fiindca imi esti ca o surioara si ne intelegem excelent vreau intai sa-ti spun cat de manda ma faci sa te am ca prietena.Am trecut prin multe peripetii si am facut multe nebunii, dar toate astea au contat fiindca tu imi erai alaturi mereu ''la bine si la greu'' [nu te cer de sotie]. Vreau doar sa stii ca eu iti voi fi cea mai buna prietena / sora ori de cate ori vei avea nevoie de min, niciodata, dar niciodata nu te voi lasa balta!

Te pup dulce cu drag prietena ta [numele].

Sunt anumite felicitari dragute ai putea cumpara una e cel mai practic [ sunt felicitari si cu mesaje care iar ar da bine]. sper ca ti-am fost de ajutor.happy