| Swordsman a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telescop astronomic, dar sunt paralel cu treaba asta. Aveti vreo sugestie? nu vreau unul foarte scump. Si se pot pune camere foto DSLR la un telescop?

2 răspunsuri:
| ghostady2011 a răspuns:

Salut. Nu te-as sfatuii sa pui camere foto la telescop deoarece imaginea va fi neclara. O camera buna costa in jur de 15 milioane(contor GoTo).Te-as sfatuii sa iei telescop de la bucurobor e prin Bucuresti la vreo 15 minute de dragonul rosu. Bft

| ghostady2011 a răspuns:

Sau de la eMAG.