| IlluminatiConfirmed a întrebat:

Vreau sa imi fac o pagina care sa creasca cam pana pe la 50k-100k like-uri(doar de romani; utilizatori activi) dar nu imi vine in minte nici un nume. Daca stiti vreun nume bun si credeti ca poate sa stranga multe like-uri spuneti-mi.Cel mai bun raspuns primeste fundawinking!

2 răspunsuri:
| Gheonea_Denisa_1993 a răspuns:

Uite niste titluri:
Romania rade
Gafele romanilor
Romanii vorbesc de Romania

| Andra1818 a răspuns (pentru Gheonea_Denisa_1993):

Poti sa o numesti : Noi si tara noastra, Romanii's cei mai tari sau titluri de genul : Ca la 15 ani, Eu si el, Eu si ea, Noi doi, Ciocolata etc.