| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac un Blog si imi trebuie un nume si nu gasesc sad Ce imi puteti recomanda ma Cheama Emy si sunt Baiat. Am incercat EmyBlog nu merge happy Va multumesc Anticipat

2 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

FlyBlog\EmyEmyblog\PinkHeartBlog\BloodHeartBlog\BloodBlog\FallBloodBlog\BlackAngelBlog\PinkAngelBlog\DirtyAngelBlog\FunckyBloghappy sper ca ai din ce alege unul tongue >big grin

| floweray a răspuns:

Orienteaza-ti si dupa subiectul despre care va fi blogul, nu doar numai dupa numele tau...

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!