| BLUEishot a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste nume de caine (baiat) nu vreau de fetita si va mai rog de unde puteti sa imi datii si mie un blog sau un id de mess sau un nr de telefon de unde pot sa iau un bichion maltese pretul sa fie injur de 2000 de ron big hug mersi anticipat dau funda big hug

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Patrocle, Haiduc, Nero,

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte draguti bichonii, am avut si eu, dar acum mi-a murit. sunt foarte iubitori, loiali si draguti. si cred ca vroiai sa zici in jur de 200 de ron, nu 2000