| a întrebat:

Vreau sa imi fac un oracol dar nu stiu ce intrebari sa pun. Adica nu genu` "cum te cheama, ani, de cine iti place, ce iti place etc..." ptc astea sunt prea simple si prea folosite... mi-ar place sa fie colorat ^-^ si chestii d`astea. Pls ajutati`ma; X

Dau Fundita :*

11 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Cati centimetri aveti?, ce handicap aveti daca aveti?, unde este inteligenta voastra?

| Nebuneală a răspuns:

Eo stiu una si bunahappy
1) Care este cea mai mare tampenie facuta de tinelaughing
Sper sa te ajutebig grin
Succes

| ghineanamaria a răspuns:

Depinde de cati ani ai dar poti intreba daca ai prieten daca te-ai sarutat cu el daca ti-a placut cati iubiti ai avut ce superputeri supranaturale ati vrea sa aveti esti fidela etc spper ca ti-am fost de ajutor si daca ma consideri un ajutor as vrea fundita

| fluture2404 a răspuns:

Http://www.zang.ro/......pa-shadyac
http://www.tpu.ro/......-mai-bune/
aici gasesti cele mai tari intrebari si idei cred ca sunt 80 fundita?

| toffy a răspuns:

Pe mine tot ma plictisesc intrebarile astea
si momentan am un oracol unde pur si simplu sunt desene si urari de la prieteni mei. nu am pus nici o intrebare nimic doar desene si atata smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Care este Asociatia (umanitara) pe care o preferi?
2.Esti optimist(a)? Esti pesimist(a)? Esti realist(a)?
3.Esti autodidact(a)?
4.Ai scris vreo poezie in viata ta?
5.Ai jurnal intim? Ai blog?
6. Ce limbi straine cunosti la nivel de conversatie?
7.Esti inscris(a) pe TPU? Iti place sa fii util(a)?
etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isus te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isus te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isus te iubeste

| andreeeaaa a răspuns:

Daca nu vrei sa pui intrebarile acestea folosite des.lasa cateva pagini pentru urari si alte chestii pe care sa le scrie prietenii tai.si in celelalte pune intrebari pentru a afla curiozitatile, visul, ce si-ar dori sa faca cel mai mult pe lumea asta. thinking ceva pentru a`i cunoaste mai bine.

| xnotsojulietx a răspuns:

Ummm...in oracol poti s pui intrebari d genu' la cati ani crezi ca o s mori, l cati ani ai vrea s t casatoresti[sau nu vrei s t casatoresti?], in ce crezi ca t vei reincarna...etc