| Justmeandmysmile a întrebat:

cine imi zice si mie niste intrebari de oracol de genu " Daca uleiul de floarea soarelui e facut din smeinte de floarea soarelui, uleiul de bebelusi din ce e facut etc. " care chiar sa o puna pe ganduri pe persoana care completeaza acel oracol.Nu vreau intrebari banale de genu " Cum te cheama, zodie, ce materie iti place etc." alea le stiu si eu. Fundita!

Răspuns Câştigător
| MicutzaNecunoscuta a răspuns:

Daca semeni vant culegi furtuna...dar daca semeni furtuna ce culegi?
o caprioara e ranita celalnte o ajuta...dar daca toate capriorele sunt ranite cine le ajuta?
Ce preferi mai mult intr-o relatie de prietenie?
Esti pasionat de arta?
sau daca mai vrei intra aici:
http://ionut.pepenar.com/oracol-intrebari-martie-89/
sper sa te ajute! :)