| 400kg a întrebat:

Vreau sa imi fac un site romanesc. Nu prea am bani si am ales sa cumpar un domeniu mai ieftin. Si m-am gandit la un domeniu.US dar nu stiu daca domeniul.us are prioritate in google.ro. Ce ziceti sa imi cumpar un domeniu.us sau unul. info? care credeti ca este mai bun? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Mai bine fa-ti cu www.ucoz.ro si-ti faci adresa gen: nume.ucoz.ro... si pe viitor, cand vor fi fonduri, iti atasezi gratuit domeniul la website :)
Daca vrei neaparat ori.us ori.info, recomand. info

| charleslouboutin a răspuns:

E in jur de 150 ron un domeniu.ro pe viata happy Nu stiu ce ti se pare asa scump.

Răspuns utilizator avertizat