| Steinhaus a întrebat:

Vreau sa ma apuc de Gaming..si am o intrebare..Cand vreau sa filmez cu Bandicam nu se aude ce spun..si nici cand vreau sa vorbec pe Skype.Mi-am luat casti noi..si nu stiu ce sa le fac sa ma aud si in video-uri si pe Skype si la tot ce se poate..Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Se pare ca tu incurci niste lucruri. probabil voiai sa spui ca vrei sa te apuci de Youtube, gamingul se refera la altceva. In fine, nu asta conteaza.
Ai verificat in "Recording Devices" (click dreapta pe iconita cu volumul) daca microfonul este setat ca default si volumul la maxim? Si la skype da-i din mixerul de la win sonorul mai incet. tot trebuie sa te joci cu volumele pana se va auzi corect.
Aaa, si cel mai important, ai bifat la Bandicam casutele alea ca sa-ti inregistreze si sunetul?

1 răspuns:
| BMWPower a răspuns:

Foloseste Fraps este mult mai bun.