| Planta55 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta? Mereu cand filmez cu cineva cu hypercam2 cealalta persoana nu se aude si cand filmez cu bandicam eu nu ma aud, ajutati-ma va rog ca nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Iulian03 a răspuns:

Pai mai bine ai intra in start---->Control Panel cauta sound dai la change system sounds sus la recording si dai microfonul sa se auda prin boxe(dai dublu click pe mycrophone listen si listen to the device) si dupa aia intrii in bandicam dai la video setari (sau setting daca il ai in engleza) sunet(sound in engleza ) si selecteaza acolo unde scrie primul dizpozitiv win7 sound(WASPI)sau cum iti scrie si la al doilea dizpozitiv dai dezactivare.

4 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Seteaza microfonul la bandicam.

| Planta55 explică (pentru Iulian03):

Cum?

| Iulian03 a răspuns (pentru Planta55):

Pai mai bine ai intra in start---->Control Panel cauta sound dai la change system sounds sus la recording si dai microfonul sa se auda prin boxe(dai dublu click pe mycrophone listen si listen to the device) si dupa aia intrii in bandicam dai la video setari (sau setting daca il ai in engleza) sunet(sound in engleza ) si selecteaza acolo unde scrie primul dizpozitiv win7 sound(WASPI)sau cum iti scrie si la al doilea dizpozitiv dai dezactivare.

| Ovidiu004 a răspuns:

Filmeaza cu Frapswinking

| Planta55 explică (pentru Ovidiu004):

Filmeaza doar 3 secunde si se opreste sad