| darkwizzy978 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de scheme cu rolele in vara am aflat ca pentru scheme sunt bune rolele agresive am vazut cateva modele dar imi puteti spune ce ar trebui sa aiba?

Răspuns Câştigător
| 0PopaPorno a răspuns:

Si eu sunt pasionat de role si tot ce tine de ele. Pentru scheme, da iti trebuie role agresive. Sunt cele mai bune, dar si scumpe. Au ''papucul'' mai mare iar rotile mici. Intre primele doua roti si ultimele doua este un spatiu pentru alunecarile pe bara. Bara va trece prin acel spatiu.