| Țușcă a întrebat:

Vreau sa ma uit la pariu cu viata episod 1 sezon 1

14 răspunsuri:
| Țușcă explică:

Un link, ceva...

| victorandrei a răspuns:

Asa si noi cu ce te putem ajuta? vizionare placuta.
ps: daca viitoare poate pui o intrebare... ca idee

| Michaelis a răspuns:

Uite aici site-ul unde il poti viziona :
http://coreforum.forumotions.com/t1113-pariu-cu-viata-episoade-sezon-1
Sper ca ti-am fost de ajutor. :)

| alexstb a răspuns:

Uite-l aici http://www.youtube.com/watch?v=-J3sn97glCY&feature=relmfu sper ca te-am ajutat Funda? :x:D

| Misshaa a răspuns:

Uita-te! Ai cerut cumva vreun link? Vizionare placuta la ce vrei sa te uiti! Pe viitor, pune o intrebare daca vrei ceva....asa nu te lauda ca te uiti, ci cere un link, ceva!

| ღNameღ a răspuns (pentru Misshaa):

Vai cat imi place cand vad un com. de la o proasta rolling on the floor
Bai cretin-o laughing, cum pana mea sa spui '' nu te lauda ca te uiti '' frt cat de **** in cap sa fi?laughing

| Misshaa a răspuns (pentru ღNameღ):

Ce ai bwe? te doare capu?

| ღNameღ a răspuns (pentru Misshaa):

La maxim mah, la maxiiim laughing

| Țușcă explică (pentru Misshaa):

Stii...daca erai destepta intelegeai ce voiam sa sp da ce sa le faci oamenilor cu un grad scazut de inteligenta?

| Misshaa a răspuns (pentru Țușcă):

Sa stii ca am inteles ce ai vrut sa spui tu...dar nu era complet.se repeta greseala asta de ft multe ori pe TPU

| Wolfy5 a răspuns:

laughing)) si eu vreau sa ma uit la pariu cu viatahee hee nu te supara, dar pe viitor sa scrii ca vrei un link ceva laughing), nu voiam sa fiu rea big grin tongue