| Pinkuletss a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar iPhone 4 Replica. Da, stiu ca are mai putine functii decat originalul, si nu-mi spuneti "nu-ti lua, ia-ti alt telefon, etc", pentru ca m-am hotarat si Replica imi iau. Se apropie ziua mea si eu vreau telefonul. Nu-mi pasa ca nu are iOS sau ce o fi, eu il vreau pentru design, am card de memorie care o sa-l bag, am muzica pe card.Nu ma intereseaza pe mine sa fac fotografii sau sa filmez.Am spus pentru ce vreau telefonul. Mi-se pare telefonul finut. Voi aveti Replica?

Răspuns Câştigător
| SweetFruits a răspuns:

Dap! Am un Iphone replica!
Este destul de inteligent dar tach-ul se misca putin mai greu si se incarca mai greu ca Originalul!
Succes si Lma cand o sa vina ziua ta!♥♥♥

7 răspunsuri:
| teodora555 a răspuns:

Eu am iphone 5 replica.

| hartex100 a răspuns:

Deci faci cea si cea mai mare prostie din viata asta a ta ca iti iei un iPhone 4 Replica.Are designul dar totusi e foarte si foarte prost se aude ingrozitor la el si touch'u merge ca drek.Ori ia-ti nu stiu un LG OPTIMUS BLACK 700 ron si e mult mai bun si finut.Eu am un 4S Original si is foarte multumit de el

| royal30 a răspuns:

Buna am o replica de iphone 4s aproape ca cel origina 1; 1 este simplu sim pretul lui este 350 ron daca doresti 0767920031 sau 0720953608 vb mai multe

| haker01 a răspuns:

Dar Iphone 5 replica se merita? big grinbig grinbig grin

| Alexandru_Codrin_Petre_1990 a răspuns:

Salut am eu un iphone 4 replica 80% aproape de original merge perfect. este nou folie pe displei.370 ron sau alt tel.

| Alexandru_Codrin_Petre_1990 a răspuns:

Salut am eu un iphone 4 replica 80% aproape de original merge perfect. este nou folie pe displei.370 ron sau alt tel. 0786381287

| alexalex119 a răspuns:

Nu are chiar niciun rost a cumperi o amaranie de replica, cum a mai spus cineva inaintea mea, touch-screenu e jalnic. daca ai ghinion prinzi unu cu touch rezistiv si o sa te chinui 10 min sa intri in folderu cu muzica

Întrebări recente