| lucianbarna2012 a întrebat:

Buna TPU big grin, Azi mi-am comandat un iphone 4 dual sim ,replica. Si tot azi a venit happy Bun, sa trecem peste. vreau sa imi iau card de memorie, si ma intereseaza, iphone 4 dual sim adica ca al meu. are functia App Store ? ca originalul sau pot sa bag aplicatii pe el sau jocuri ? sau muzica thinking Cine se pricepe va rog ajutati-ma , Funda !big grin

1 răspuns:
| Lzz a răspuns:

Nu poti rula App Store pe o replica pentru simplul fapt ca telefonul(replica) nu ruleaza iOS(sistemul de operare al celor de la Apple).App Store functioneaza numai pe telefoanele/tabletele cu ios.Telefonul tau fiind o replica..presupun ca rulaza vreo versiune de android...care este editata/modificat astfel in cat sa fie asemanatoare cu sitemul de operare al celor de la Apple.Toate cele bune. Funda?:d