| denis95uta a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un aparat de fotografiat si nu stiu ce sa aleg dintre Nikon D3100 si Nikon D90?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NIkon D3100 are 14. 2 megapixeli DSLR Full HD si mai este si "ieftin"pe deasupra 2. 148 RON

2 răspunsuri:
| anonima_2498 a răspuns:

Pai mai intai uitate care are mai multi megapixelihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta optiunea cea mai buna este d90 dar daca vrei un dslr care sa faca focus continuu alege d3100. O comparatie pentru cele mai bune preturi ai pe http://infoteste.ro/blog/2011/01/cel-mai-bun-pret-nikon-d3100-2/