| desisdana a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un ceas "seiko". este bun? merita?(apropo sunt fata). mersi si funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| white02 a răspuns:

Seiko se ocupa cu ceasuri de precizie... daca e original e foarte bun

| holeron a răspuns:

Marca Seiko, o marca japoneza, este una dintre cele mai bune. Personal posed un Seiko Automatic și sunt foarte mulțumit. Dacă alegi un model pe baterie sa te informezi de tipul de baterie și cum o sa poți sa o schimbi/comanzi, în funcție de unde locuiești(ce oraș) iți va fi poate greu sa găsești un vânzător autorizat, unele modele folosesc tipuri de baterii m-ai puțin s-au chiar deloc utilizate de alte mărci.