| MestecGuma a întrebat:

Vreau sa-mi fac un blog despre carti. Imi place ff mult blogul " Insomnii " dar si numele. As vrea un nume dintr-un singur cuvant daca stiti
funda

4 răspunsuri:
| elenutza27 a răspuns:

Books, Reads

| Brotacelul a răspuns:

Incearca chiar insomnii daca nu e luat... recomand blog-ul sa-l faci pe www.ucoz.ro - e usor de folosit si eu personal sunt multumita de ceea ce ofera.

| Biddy a răspuns:

ILikeIt,Citesc,Priveste,Miracol,Read-Me,ILike,crescent,Beautiful,Bloody,Worse,Breeze,Freedom,SuperStuff,WarBlogs,BloodyWar. Cam atat imi trece prin cap funda?

| george199520 a răspuns:

Eu iti recomand sa faci pe siteul "wix" unde poti alege orice tema.pe noi ne-a pus sa facem la scoala si a fost perfect. daca te-am ajutat vreau funda