| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Vreau si eu niste nume pentru un blog unde scriu ce imi trece prin cap in general de viata mea, chestii de iubire citate, despre carti etc. Preferatele mele sunt: Insomnii, Momente in viata, Pasaje din viata etc...
Acest blog as vrea sa-l am pentru mai mult timp deoarece as vrea sa dau la jurnalism sau o chestie de genul. si am auzit ca ar da bine un blog. Unii am vazut ca isi pun propriul nume dar eu nu as vrea sa-mi pun numele meu pentru ca deja am profilul meu personal de fb cu numele meu dar in caz ca nu gasesc un nume pentru blog imi voi pune numele
funda cele mai inspirate

3 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Viata-in-roz

| Marct a răspuns:

Depinde de tine, ce iti place, stilul tau de a scrie etc. poti folosi propriul nume, eventual derivat, poti folosi cuvinte cheie s.a. Vezi lista si procesul de aici

Funda? happy

| packman a răspuns:

Un murmur al vieti mele
Despre viata unui inger
Tot si toate despre mine ( o enciclopedie ar merge)

Conspiratie interioara
lipsa de somn
amintiri din copilarie
.
funda?