| eroudefranta a întrebat:

Vreau sa particip la un concurs ce are ca tema"fotografia".
In ce consta acest concurs, in afara faptului ca trebuie sa fac poze?
Si cu ce le fac?
Sau cand merg in acel loc trebuie sa le am facute?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Orice concurs are niste reguli bine stabilite mai înainte ca acesta să înceapă.
Trebuie deci să contactezi organizatorul concursului, unde este obligat să ofere secțiunea de contact unde să răspundă în mod explicit la toate întrebările concurenților.
Tu deci intră pe site-ul organizatorului și asigură-te că ai citit tot site-ul. Și după aceea dacă mai ai întrebări poți întreba organizatorul.