| Silwian a întrebat:

Vreau sa plec la Sinaia...Dar nu am cu cine.Ce ziceti sa plec singur?

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Depinde de cum esti tu. Daca esti matur si nu te deranjeaza sa mergi singur, atunci fa-o, dar cu grija.

| dinaprilie a răspuns:

Daca erai de sex f veneam eu cu tine.

| goguPatent a răspuns:

De ce nu? Ce are singur?

| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Dacă simți nevoia să pleci într-un loc, dar nu ai cu cine să pleci, atunci nu mai aștepta! Du-te și bucură-te de drumeție. Baftă!

| LittlePoppy a răspuns:

Curaj! Dar doar daca esti major. Si acolo tot romani traiesc.

| Gabryel85 a răspuns:

Daca ai peste 18 ani, nici nu are rost sa mai intrebi, poti merge singur si peste granita. Daca ai sub 18, presupun ca depinde de cat esti de obisnuit sa calatoresti singur.

| HXNER a răspuns:

Fa ceea ce simt si nu mai intreba.

| Bebetitbettbettuoo a răspuns:

Daca ai peste 18 ani, parerea mea e ca da, poti sa mergi singur, relaxeaza te, viziteza Sinaia, e minunata locatia am fost acolo.