| anonim_4396 a întrebat:

Am o nedumerire. Am bilet la tren pentru ziua de vineri (02.03.2018) spre Sinaia.

Vreau sa plec joi (01.03.2018) spre Constanta, deci cu o zi inainte de treul spre Sinaia. Mi se poate elibera bilet la alt tren mai devreme de cel de vineri?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca exista tren si locuri libere, atunci da. Poti sa cumperi biletul chiar direct Constanta-Sinaia si sa te coste mai putin. Daca cumperi biletul anticipat si/sau dus-intors, atunci mai poti beneficia de reduceri.

| heddy10 a răspuns (pentru Bula):

Nu era problema nici de loc nici de bani (sunt student). Voiam doar sa stiu daca doamna de la casa imi va elibera bilet pentru un tren care pleaca mai devreme (Joi) si intr-o alta directie (constanta) fata de cel la care am deja bilet pentru ziua de vineri spre Sinaia.

Multumesc pentru raspuns!

| darrio2007 a răspuns (pentru heddy10):

Iti da cate vrei. Si de la Constanta pleci la Sinaia? Ca nu inteleg.

| heddy10 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu. La Sinaia plec din Bucuresti, dar a intervenit ceva si trebuie sa dau o fuga pana la Constanta cu o zic inainte sa plec la Sinaia. Sper ca acum ai inteles happy

| darrio2007 a răspuns (pentru heddy10):

Ok

| darrio2007 a răspuns (pentru heddy10):

Apoi urmeaza sa te intorci de la Constanta la Bucuresti ca sa pleci la Sinaia. Uuf!

| heddy10 a răspuns (pentru darrio2007):

Exact! laughing