| Gr4ff3R a întrebat:

Vreau sa stiu ce marca de masini si ce model va place cel mai mult? [Funda la care imi place si miewinking ]

13 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Mie imi plac Ferarri si Lamborginni. laughing

| hummer24 a răspuns:

Normal ca ferrari, dar in sinea mea de fapt e ford mustang GT 500 Shelby

| Dreamer a răspuns:

Corvette Stingray C3 1974, mai ales varianta asta custom made http://2011-corvettes.info/images/corvette_stingray_3.jpg
PS: Multe femei a innebunit masina asta la vremea ei, si cred ca inca o mai face;))

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Jaguar

| AndreeaAnd a răspuns:

Cadillac escalade si BMW X6

| DJohnny a răspuns:

Bmw x6, lincoln navigator,vw tuareg,cadillac escalade, humer h2, Mitsubishi lancer evo 10.Sunt cele mai frumoase, parerea meawinking.

| AlinDolce a răspuns:

Audy a4 maudy tt, audy q7, Bmw m5 si m6

| Pisoiul a răspuns:

Lamburghini.Nu stiu exact cum se prea scrie dar in fine.

| Andreea9311 a răspuns:

Volkswagen scirocco

| marlanuu a răspuns:

Trabant decapotabil!

| andra_9015 a răspuns:

Lamborghini murcielago sau bugatti veyron.:X

| Matrix_3238 a răspuns:

Bmw M3, Audi TT, Mitsubishi Lancer Evolution VII, Bmw X3, Audi Q7, VW Golf TDI all tuned