| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu care e cea mai buna marca de masini de spalat rufe?

2 răspunsuri:
| nextmt a răspuns:

Cred ca Bosch sau Samsung. Din ce am vazut pe site-ul celor de la Dedeman cele mai scumpe sunt marcile prezentate de mine mai sus.

| AdrianUrsut a răspuns:

Samsung, LG, Electrolux. astea ar fi cele mai bune masini de spalat rufe, avand si un bun raport calitate/pret. Stiu ca e o intrebare veche, dar nu mi se par pertinente raspunsurile actuale.

Aici gasesti mai multe informatii despre cele mai bune masini de spalat rufe https://www.2pareri.ro/top/cele-mai-bune-masini-de-spalat-rufe/

Treaba este ca in Romania se stie de brandurile mentionate mai sus, insa la nivel international, cele mai bune masini de spalat rufe sunt cele de la Miele sau AEG. Doar ca sunt prea scumpe pentru buzunarul romanului. Nu ii convine oricui sa dea 80 de milioane pe o masina de spalat, chit ca tine 20 de ani.