| andreii2 a întrebat:

Vreau sa stiu daca a terminat cineva de aici clasa a 12-a la un liceu cu program sportiv, sau poate cunoasteti pe cineva in situatia asta. Mai exact ma intereseaza atestatul pe care trebuie sa il faca fiecare elev in clasa a 12-a la pregatire sportiva teoretica.
Asadar, in cazul in care cunoasteti pe cineva care a facut LICEUL SPORTIV va rog sa-mi spuneti, sau sa lasati un mesaj privat. daca ma puteti ajuta cu asta, nu raman dator.platesc o suma decenta.

1 răspuns:
| emil a răspuns:

Nu stiu