| oana_8373 a întrebat:

Daca este cineva interesat sau cunoaste pe cineva care doreste sa dea la liceul cu program sportiv botosani rog sa-mi lase un mesaj privat sau sa ma contacteze pe idul alexutza_iubita17
CERINTE:sa fie din botosani sau sa poata ajunge in botosani pentru cursuri
sa fie elev preferabil clasa a-5-a sau a-6-a(nu neaparat)
profilul pe care trebuie sa-l urmeze este cel de atletism.
AVANTAJE:cu seriozitate si placere se poate ajunge la performanta
se castiga foarte multe premii ce constau in:bani, haine, trofee, medalii si diplome!
la terminarea clasei a-12-a primiti un atestat si puteti si voi sa antrenati(antrenor, instructor sportiv, etc)
In cazul in care ramura atletism nu este pe placul vostru puteti cere transferul la o alta ramura(lupte, handbal, fotbal, etc)
Liceul care are in componenta sa clasele 1-12 este vestit pentru nenumeroasele premii scolare atat pe plan sportiv cat si pentru cunostinte din alte materii.
nu aveti nimic de pierdut sau de regretat! oricine este interesat sau are nevoie de mai multe detalii va rog sa ma contactati(alexutza_iubita17)sau sa-mi trimiteti un mesaj privat.
Dati va rog mai departe mesajul.Multumesc

2 răspunsuri:
| oana_8373 explică:

Adica? eu zic ca nare nimeni nimic de pierdutwinkingpoate sa incerce daca nu e de el, renunta:*

| phardaylan a răspuns:

Stiam eu pe unu da a murit, de fapt la omorat curiozitatea big grin