| Strongman a întrebat:

Vreau sa stiu urgent o modalitate de a descarca poze de pe facebook! Am urgenta nevoie va rooog mult. Multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| SrX a răspuns:

In stanga jos scrie eticheteaza acest prieten, distribuie, descarac.sau depinde ce limba ai.deci uitate jos in stanga pozei si vezi undeva. download/descarcawinking

9 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Intrii in poza, dai F5 ca poza sa nu mai fie pe fundal negru, ci alb, dupa aia click dreapta -> Save Image As

Răspuns utilizator avertizat
| miha90z a răspuns:

Pai chiar in stanga ai butonul "Descarca" acolo unde ai si "Etichetează această fotografie", "Distribuie" etc
tot ce trebuie sa faci este sa dai click si de descarcahappy

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Apesi pe poza apoi intr-un colt apare "descarca" apesi pe el si gata bafta! happy

| littleblackgirl a răspuns:

Click dreapta pe poza, apoi Copy, te duci in folderul in care vrei sa copoiezi poza si dai Paste. Daca nu merge asa, poti incerca click dreapta pe poza, Save imagine as... si o salvezi. Succes!

| cristina107 a răspuns:

Pai cind zizualizezi poza uitate ca jos sunt mai multe optiuni printre care si descarca poza

| m4n1ak a răspuns:

Apesi Print Screen dupa aia intri in PAINT si dai CTRL+V

Si daca vrei o poti decupa frumos pe margine sa ramana numai poza dar trebuie sa dai pe Brush in stanga.Si dupa aia iei coltul din dreapta jos de la poza si il pui exact pe linia pozei dupa aia dai pe Image e sus la optiuni si apesi Flip/Rotate si dai la 180 de grade rotatie decupezi iar dupa aia mai dai la 180 sa o pui dreapta si dai la optiuni la File si apesi Save As... si o pui unde vrei tu.

Sper ca ai inteles.

| lavi2864 a răspuns:

Pai foarte simplu! dai click pe o poza din album si in stanga jos ai acolo "descarca", salvezi unde vrei si gata!

| luv3ale a răspuns:

Dai click dreapta pe poza si save! funda?batting eyelashes