| Teodora_8141 a întrebat:

Cum stiu daca cineva imi descarca poze de pe facebook?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îmi cer scuze, am crezut că dorești să știi cum se descarcă poze de pe facebook.
Nu ai de unde să știi când cineva îți descarcă poze. În primul rând, nu le poate descărca; le poate avea în calculator după efectuarea procedurilor enumerate mai sus.

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cu ajutorul funcției "PrintScreen", scrisă pe tastatură "PrtScr".Se găsește lângă tasta F12. Intri pe pagina de facebook, dai click pe poza dorită, apeși tasta "prtscr", și dai paste în photoscape. După aceea, cu ajutorul funcției "crop", o decupezi și o salvezi.
Baftă!